Alışveriş merkezimiz her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
41 BURDA AVM

Esas Gayrimenkul tarafından 2016 yılında hayata geçirilerek kapılarını açan 41 Burda AVM, 61 bin m2’lik kiralanabilir alanı, toplamda 185 adet mağazası, 2.000 araç kapasiteli kapalı / açık otoparkı ile alışverişin en kapsamlı halini ziyaretçilerine sunmaktadır. 30 adet cafe-restoranı, 1.250 koltuk kapasiteli 10 sinema salonu, 1.500 m2’lik spor alanı ve 2.450 m2’lik çocuk eğlence alanının yer aldığı 41 Burda AVM, Kocaeli’nin yaşam ve buluşma merkezi olarak öne çıkmaktadır.

 Açıldığı günden bu yana bölge halkını yaşamın tüm renkleriyle buluşturan 41 Burda AVM, düzenlediği etkinliklerle de alışveriş keyfini farklı bir boyuta taşıyor. Kocaeli ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir yaşam merkezi olma özelliği taşıyan 41 Burda AVM, misafirlerini alışverişte yepyeni deneyimler yaşamaya davet ediyor.

41 Burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleri arasında gösterilen AMCP’nin organize ettiği MarCom Ödüllerinde “Kahve Festivali” projesiyle 2 Platin ve 2 Altın ödülün sahibi olarak başarısını da tescillemiştir.

ESAS GAYRİMENKUL

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.